Aplikace M2.C HELP - První pomoc pro řidiče po celé ČR

Společnost Mark2 Corporation Czech (dále jen M2.C) je lídrem v oblasti integrovaných bezpečnostních služeb a facility managementu v ČR. Při vývoji aplikace M2.C HELP, konkrétně funkce Dispečink NEHODOVÁ SLUŽBA, se spojila s největší firmou poskyující komplexní služby při likvidaci pojistných událostí - s Nehodovou službou s.r.o.

Nehodová služba s.r.o. zajišťuje komplexní servis v rámci svých služeb, nově také prostřednictvím aplikace M2.C HELP, po celé České republice. Tato služba je zdarma a je napojena přímo na 24 hodinový dispečink. Účastník autonehody může okamžitě získat pomoc prostřednictvím aplikace M2.C HELP, konkrétně funkce Dispečink NEHODOVÁ SLUŽBA. Nemusí tak nikam volat, ani se o nic starat. Rychle a bezplatně zkontaktuje  prostřednictvím aplikace nonstop dispečink, přes který může následně svůj požadavek upřesnit a zaslat i potřebnou fotodokumentaci z místa nehody. Dispečink okamžitě vysílá bezplatnou pomoc a vše potřebné dle domluvy s klientem. Pro klienta je připraven kompletní servis od přistavení náhradního vozu, odtažení a servis auta, až po vyřízení všech náležitostí s pojišťovnou. Servis Nehodové služby je bezplatný včetně komunikace prostřednictvím aplikace (bez rozdílu formy SMS či telefonické). Aplikace M2.C HELP a funkce Dispečink NEHODOVÁ SLUŽBA funguje také v zahraničí, takže můžete být klidní i na cestách mimo ČR.

Aplikace M2.C HELP má více užitečných funkcí v oblasti pomoci.
Více na www.m2chelp.cz.

O společnost NEHODOVÁ SLUŽBA s.r.o.

Nehodová služba s.r.o. byla založena v roce 2008 a jako první začala poskytovat bezplatnou a komplexní pomoc při řešení dopravní nehody v rámci celé ČR. Nabídka NEHODOVÉ SLUŽBY s.r.o. se výrazně liší od služeb, jež poskytují klasické asistenční služby pojišťoven. Asistenční služba totiž neřeší nehodu jako komplexní případ. Nabízí pomoc v případě poruchy vozidla, např. výměnu kola, doplnění paliva a odtahu. NEHODOVÁ SLUŽBA se oproti tomu zabývá případem souhrnně, řeší jak aktuální stav na místě dopravní nehody, tak i následný servis po nehodě. To znamená zajištění transportu poškozeného vozidla, okamžité poskytnutí náhradního vozidla, zajištění opravy vozidla ve smluvním autorizovaném servisu, komunikace s pojišťovnami a v neposlední řadě i vymáhání oprávněných nároků poškozených vůči pojišťovně. Nespornou výhodou NEHODOVÉ SLUŽBY je silná síť poboček po celé České republice, která garantuje dojezd mobilního technika na místo nehody do třiceti minut. Pomocí on-line komunikace, a GPS sledování, má dispečink neustále přehled, kde se technici pohybují. V místě nehody technik vyřeší patřičnou administrativu. Provede zápis o průběhu nehody, fotodokumentaci, odhad škody a v případě potřeby zajistí příjezd policie.

Více na www.nehodovasluzba.cz.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele DÁL
  DÁL (anonym)

  TĚ NEPUSTIM ANI NA KROK!

  Srp 23, 2013
 • Obrázek uživatele ANNA PUGAČEVA
  ANNA PUGAČEVA (anonym)

  Dr.Scs...pae doktou,je mi bbě,a mám sua+..,tea,půůjem. Taky babě stauej puo puášky,v duchu,kdyby se nechyt půújem...TENHLE TO ČTE,NE ŽE NE! Jemu vadí Veuký písmenka,TO EŠTĚ POZNÁ!TAK JEDUJE,TO MU EŠTĚ TAK BLBĚ NENI!!

  Srp 24, 2013
 • Obrázek uživatele Ty čísla!
  Ty čísla! (anonym)

  2282, 579, 297!!!...tyto tři kombinace,podle časopisu-nová žena- maj prej lepšit náladu.Napsal a prej je sestavil numerolog a ezo.JE TO ZADARA,TŘEBA TO VYJDE! Pro případné ŠŤOURALY A URÁŽKY JICH MNĚ DÁM PŘEDEM RADU,POHRAB SE KAŽDEJ Z VÁS VE VLASTNÍ ŠPINAVÉ PRDELI-HLAVNĚ,VY ŠPINAVÉ,SMRDÍCÍ KOBLIHY ZHUBNĚTE,ABY JSTE SI TU PRCKU VŮBEC DOKÁZALI UMEJT!

  Srp 25, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama