Lázně jako dárek na poslední chvíli

Čím potěšit blízké v době, kdy všichni mají všechno, a na nic není čas? Jak se vyhnout přeplněným nákupním centrům a předvánočním válkám s poštou a jinými doručovacími společnostmi? Lázeňské pobyty jsou ideálním dárkem. Z bohaté nabídky programů si vybere každý. A to nejen páry nebo jednotlivci, na své si přijdou i větší skupiny a rodiny s dětmi. Voucher na pobyt v lázních lze navíc objednat i na poslední chvíli, a to jednoduše e-mailem nebo on-line na internetových stránkách.

„Pro mladší páry či jednotlivce jsou vhodnější kratší wellness programy, které mají jednotlivé procedury předem naplánované. Hosté mají jasno a můžou si lépe vybrat doplňkové aktivity. Prarodiče a starší příbuzní či přátelé ocení komplexní lázeňskou péči. Tyto programy jsou obvykle delší, starší hosté tak mají více času na aklimatizaci. Procedury jsou vybírány lékařem dle zdravotního stavu hosta. Pokud má host nějaká zdravotní omezení nebo speciální potřeby, například dietní stravování a podobně, je důležité to uvést již při objednávání pobytu,“ uvedla  nutriční terapeutka Tereza Dubová. 

 Lázeňské resorty kromě klasických wellness programů a komplexní lázeňské péče nabízejí pobyty s nejrůznějšími specialitami. Oblíbené jsou romantické víkendy pro páry a dámské či pánské jízdy. Hitem letošního roku se navíc staly pobyty určené rodinám s dětmi. „Programy jako romantika, antistres nebo regenerace jsou ideální pro rodiče a aktivní prarodiče. Páry žijící spolu mnoho let si málokdy najdou čas jen samy pro sebe. V poslední době je velmi oblíbeným programem, zejména mladší klientelou, detox. V rámci tohoto programu hosté očistí své tělo od toxinů, navíc jim poradíme, jak zlepšit svůj životní styl, zdravěji jíst a pečovat o sebe,“ vysvětlila Tereza Dubová.

 Při koupi voucheru na některý z balíčků jsou procedury i délka pobytu předem dané. Hosté si však mohou jakékoliv procedury dokoupit, případně za jiný nadstandard připlatit. „V zimě si klienti nejčastěji připlácejí za prohřívací koupele. Velký zájem je také o skořicové zábaly, které navodí příjemnou vánoční atmosféru,“ popsala Tereza Dubová. 

 K voucheru je také možné dodatečně přikoupit pobyt pro přítele, partnera nebo třeba manželku. Záleží jen na obsazenosti hotelu. „Pokud si nejste jisti, jaký balíček vybrat, je možné pořídit i voucher na konkrétní částku. Obdarovaný si pak může pobyt vybrat dle vlastních představ,“ poradila Tereza Dubová. Na závěr ještě dodala, že aby měl pobyt ten správný efekt a klient načerpal dostatek nových sil, je dobrév lázních strávit alespoň pět dní.


Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Související články: 

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Kristýna Hovorná
    Kristýna Hovorná (anonym)

    Ráda věnuji manželovi nějaký zážitkový dárek, buď wellness, nebo nějaký pobyt, atd. Letos k Vánocům jsem mu koupila létání letadlem https://armik.cz/letani-na-snehu-plzensko/ . Ještě nikdy neletěl, tak doufám, že se nebude bát a poletí.

    Lis 06, 2018

Přidat komentář

Reklama

Reklama