Lázně Teplice nad Bečvou nabízejí zajímavé procedury i chládek místních jeskyní

Teplice nad Bečvou nepatří mezi nejznámější lázeňská města v Česku, přesto si sem každým rokem nachází cestu víc Čechů. Meziročně stoupá jejích návštěvnost až o 12 procent. Lidé sem ale nejezdí jen kvůli procedurám, ale i za turistikou.

Dva rehabilitační bazény, wellness centrum nebo polárium - to vše a mnoho dalšího nabízejí svým návštěvníkům Lázně Teplice nad Bečvou. Vyhledávané jsou i kvůli rozmanité nabídce výletů. „Přímo v areálu lázní návštěvníci najdou nejteplejší jeskyně v Česku - Zbrašovské aragonitové jeskyně, s unikátní krasovou výzdobou. I přesto, že se jedná o nejteplejší jeskyně, během letních měsíců nabízejí příjemný chládek, a jsou tak návštěvníky hojně vyhledávaným místem. Příjemnou procházkou lze dojít z lázeňského parku k nedaleké Hranické propasti, která je nejhlubší zatopenou jeskyní na světě. Řadu zajímavých informací o známé Hranické propasti se návštěvníci dozvědí v novém informačním centru, které se slavnostně otevřelo 1. června v bývalé nádražní budově v Teplicích nad Bečvou,“ uvedl Richard Šipoš z portálu Spa.cz, který se specializuje na prodej lázeňských a relaxačních pobytů.

Tím ale výčet možných aktivit zdaleka nekončí. „Lázněmi prochází také turistická stezka vedoucí ke zřícenině hradu Helfštýn, který je významným kulturním centrem v regionu a oblíbeným turistickým cílem. Na své si přijdou i milovníci cyklistiky. Přímo z lázeňské kolonády se mohou napojit na cyklostezku Bečvu. V nedalekém sportovním areálu si mohou návštěvníci zahrát tenis či minigolf,“ doplnila Iva Maléřová, produktová specialistka Lázní Teplice nad Bečvou.

Jen za výlety ale lidé do lázní nemíří, hlavním lákadlem jsou procedury. Letos si mohou návštěvníci Lázní Teplice nad Bečvou užít zcela novou andulační terapii s IR termoterapií. „Jedná se o příjemnou relaxační proceduru sloužící k regeneraci na speciálním oscilačním lůžku, které dokáže zkombinovat účinek infračerveného hloubkového tepla a mechanického vlnění. Tato efektivní metoda dokáže uvolnit svaly, ztišit bolesti, stimulovat krevní oběh i lymfatický systém, odbourává stres i poruchy spánku. Procedura probíhá v oblečení vleže,“ popsal Richard Šipoš.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Anouš
    Anouš (anonym)

    Lázně Teplice nad Bečvou jsou moc krásné. Byli jsme několikrát a pokaždé nás překvapí nějakou novinkou. Aktuálně mají krásně opravený hotel Praha, kde je velmi komfortní ubytování.

    Pro 10, 2018

Přidat komentář

Reklama

Reklama