Reklama

bolesti hlavy

Iva (Ne, 13. 8. 2006 - 14:08)

Jano, neznáme se už náhodou ze serveru Dáma, naposledy e-mail o Zapperu! Pokud ne, kam bych musela jet, jsi léčitelka? Potřebuji někoho zkušeného, mám i jiné potíže. Zatím děkuji za nabídku.'

Návštěvník (So, 12. 8. 2006 - 15:08)

Milá Ivo,Mohu ti pomoci,ale jen s osobním setkáním, abychom si mohly prokonzultovat jak celé dny žiješ/práce,stres,vitamínky,pohyb a genetika/Je 18 skupin bolesti hlavy atd.vyměňme si mejla.Jana'

Standa (Po, 31. 7. 2006 - 16:07)

Všechny bolestíny zdravím,škoda,že jsem se k vašim příspěvkům dostal až teď, mohl jsem mnohým od mnohých bolestí ulevit. Vím co to je,měl jsem to taky - byla to migréna jako hrom. Trápil jsem se až do té doby, než mi jeden známý doporučil preparáty čínské medicíny Tianshi. Stálo to dost peněz a nebýt toho, že se známý dušoval, že mu to pomohlo tak jsem se do toho nepouštěl. Dnes ale nelituju, protože už více než rok nevím co toje bolest hlavy. Vše jsem si našel na internetu pod www.tianshi.wz.cz. Když si kliknete na Příklady použití a tam si najdete oddíl Stres a zdravý mozek, jeto v kapitole-bolesti hlavy,migrény. Chce to postupovat přesně podle návodu k dávkování a nepolevit! Jo a ty prášky si je možné taky na stejných stránkách objednat, mě přišly na dobírku asi za týden. Jsem rád, že jsem mohl touto cestou pomoci. mnoho zdaru a věřte mi, že nekecám !!'

Iva (Ne, 18. 6. 2006 - 21:06)

Na bolesti hlavy a migrénu trpím od puberty. Záchvaty migrén mám časté. Chodím na neurologii, užívám podle situace Panadol, Aulin, Migraeflux, čípky a při silné migréně Rosemig. Sama jsem zkusila homeopatii a akupunkturu, ale bohužel to nebylo úspěšné. O tomto problému vím už hodně, např. že bolest vyprovokují i určité potraviny a jevy. Zajímá mne, zda někdo máte dobré zkušenosti s alternativní léčbou, či s konkrétním léčitelem. Předem děkuji za projevenou odezvu.
'

Sobolová (So, 11. 3. 2006 - 19:03)

Dobrý den
je mi 39 let a už od dob puberty trpím občasnými záchvaty bolesti hlavy. Někdy mám třeba měsíc klid a jindy mám pocit že mě bolí týden v kuse. Už ráno poznám jestli mě ten den bude bolet hlava. Byla jsem již na různých vyšetřeních, i v tunelu ale nikdy mi nic nenašli. Vždy jsem si vzala Valetol a šla si lehnout, ale poslední dobou to už přestává zabírat. Navíc se to za poslední rok zhoršilo. Známá mi doporučila Tramal kapky, ale jsou na předpis.'

Andy (Pá, 10. 3. 2006 - 10:03)

Už asi od ZŠ trpím bolestmi hlavy. Začná to zúžením zorného pole ať už v horizontálním tak i ve vertikálním směru. Nedokážu to nějak specifikovat vidím jakoby šedo-bílé plochy na místech, kde má třeba jiný člověk hlavu nebo ruku. Z toho se mi vžy udělá spatně od žaludku. A pak následně někdy i zvracím. Chodila jsem na dětskou neurologi, kde jsem prošla různými vyšetřeními(CT,EEG), ale na nic mi nepřišli...dostala jsem jen nějaký kapky myslím Clavigrenin a pak jsem měla užívat Magne B6 a vůbec cpát se hořčíkem. Musím říct, že během střední školy jsem jsem takových záchvatů prodělala ve srovnání mnohem méně. Nyní jsem na VŠ a opět se mi dostavují tyto záchvaty každý týden alespoň jednou. Každý den zažívám strach jestli mě to zas neskolí...jsem opravdu zoufalá. Hořčík už mi nepomáhá...přášky taky. Pokaždé když mě přejdou mžitky mám pocit, že se mi rozskočí hlava...spíše jen půlka hlavy-většinou pravá. Snažím se to zaspat, ale po vyspání mě jaký koliv trochu prudší pohyb hlavou zabolí...přejde to až po dlouhém spánku do druhého dne.
Prosím vás nevíte někdo co bych mohla změnit? mám z každého dne strach. Do budoucna přece nejde abych se z práce chodila domu vyležet... Chci se z toho dostat dokud jsem ještě ve škole...'

Honza (Čt, 23. 2. 2006 - 08:02)

Ahoj, je mi 22 let, párkrát do měsíce mám bolesti hlavy, nemůžu spát, vlastně při každém pohybu mě bolí víc a víc. Je to vždy, když je BIO 3. Pomáhá mi jedině Ibalgin nebo Imbuprofen 400. Mám to už dobrých 10 let. Nevíte co s tím? Díky za odpověď.'

webmaster (Čt, 1. 12. 2005 - 15:12)

Předmět: bolest hlavy Autor: lucka Datum: 30.11. 2005 21:26:23 nevíte jak poznám nastydnutí svalů?? už 14 dí mě bolí kolem levého ucha píchá a brní. střílí to do obličeje a ucho hučí.jde to po celé kosti až k páteři. s krční trpím mám zničenou levou stranu rehab.pomůžou. ale občas zničeho nic mám tyhle bolesti! nemohla jsem nastydnout nebo ofouknout?? i uzlinu mám citlivou a zvětšenou děkuji lucka Předmět: bolest hlavy Autor: Šarik Datum: 30.11. 2005 21:42:20 Zdá se, že jedním z příznaků je bolestivost trojklanného nervu. Do obličeje se může promítat kořen C2 a to v místě brady a dolní hrany sanice. Předmět: bolest hlavy Autor: Lenka Datum: 1.12. 2005 7:07:47 Šariku, Ty jsi lékař, nebo si to někde vyčet. Předmět: bolest hlavy Autor: lucka Datum: 1.12. 2005 10:01:30 jé děkuji nějaký podobný bolesti mám jen mi to střílí i do hlavy nevíš co stím??? lucka.pořád mě hučí ucho a mám to kolem ucha stažený '

A.M. (Ne, 27. 11. 2005 - 11:11)

Ahoj,moje zkušenosti s bolestmi hlavy:silnou bolestí trpím od 16 let, nejprve mi to každý vysvětlovat hormonálními změnami s tím,že po pubertě se všechno srovná. Nesrovnalo a kolem dvacítky jsem začala trpět nepřetržítými bolestmi hlavy (ve dne, v noci), nemohla jsem vůbec spát. Neuroložka na poliklinice mi téměř každý týden předepisovala nové léky, které mi absolutně nezabíraly, naopak se různě navzájem přebíjely, začala jsem trpět silnými poruchami soustředění, depresemi a pocity,že se každou chvíli zblázním. Začínala jsem mít pocit,že nad sebou úplně ztrácím kontrolu.Musela jsem přerušit školu. Poté,co jsem neuroložce na poliklinice navrhla,že by asi bylo dobré,kdyby mě nechala odborněji vyšetřit na CT apod., jsem se dočkala odpovědi: "...a co když Vám tam nic nenajdou - to budu vypadat jak blázen,že Vás tam posílám.."!!!!!! Okamžitě jsem se rozhodla vyhledat opravdového odborníka - přes známou mi bylo doporučena neurologická klinika v Kladně (primářka MUDr. Marková), kde mi po krátké hospitalizaci bylo sděleno,že už trpím závislostí na analgetikách,a zároveň mi po vyšetření navrhli léky. Léčba zabrala a zhruba po 3 měsících jsem začala pociťovat výrazné úlevy, srovnala se mi psychika. Nyní (je mi 25) bolestmi hlavy sice trpím,ale naprost snesitelnými a hlavně: nejsou nepřetržitelné. Většinou se dostavují při změně tlaku,počasí apod. Pravidelně už léky nemusím užívat žádné, beru je jen příležitostně při bolesti.Radím Vám proto,abyste při bolestech hlavy trvajících déle jak měsíc okamžitě navštívili kvalitního neurologa v nemocnici, nespoléhejte se na nějaké neschopné a zakomplexované doktory na běžných poliklinikách - ti Vám maximálně zničí zdraví a z malicherného problému,který se dal tak snadno vyléčit, se nakonec stane noční můra a z občasné bolesti chronická...'

Lenka (So, 26. 11. 2005 - 20:11)

Moje bolsti hlavy se stupňují, bez analgetik už si nedokážu představit den. Při jakémkoliv pohybu, hlavně při předklonu nebo když si sedám mě začne tepavá bolest na zátylku. Stále mám teplotu a jsem velmi unavená.Už jsem byla na očním, u neurologa a zatím nic nevědí. Žádné jiné příznaky nemám. Nemáte prosím někdo podobné zkušenosti? Lenka'

Lenka (Po, 21. 11. 2005 - 11:11)

Ahoj,už 3 týdny mám střídavě silné bolesti hlavy s pár dny klidu. Tento týden jsem ale měla po dva dny horečku a opravdu velké bolesti hlavy (vzadu na zátylku,hlavně při jakémkoliv pohybu). Rýmu,kašel ani žádné jiné příznaky nachlazení nemám. Dnes už nemám teplotu,ale hlava pořád lehce bolí. Jinak jezdím víc na kole a proto si každé ráno měřím tepovou frekvenci, která je poslední měsíc skoro o 10 tepů výš něž normálně, což mi vždy značilo,že něco není v pořádku. Poraďte mi prosím, nechci do sebe zbytečně rvát nějaké léky na bolesti hlavy. Ale takhle to dál nejde. Děkuji Lenka '

Magdaléna (Út, 8. 11. 2005 - 12:11)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli může tlaky od temene, návaly do hlavy a bolesti způsobovat krční páteř, nedostatek, spánku či stres. Děkuji za odpověď '

Magdaléna (Út, 8. 11. 2005 - 12:11)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli může tlaky od temene, návaly do hlavy a bolesti způsobovat krční páteř, nedostatek, spánku či stres. Děkuji za odpověď '

Julie (Pá, 4. 11. 2005 - 08:11)

Mě začne vždycky "bodat" vzadu na hlavě u temene nebo nahoře nad čelem, po chvíli to ustoupí, ale slyšela jsem, že tam může praskat i nějaká cévka, tak nevím :(('

webmaster (St, 2. 11. 2005 - 19:11)

Předmět: "bodavá" bolest v hlavě Autor: Erika Datum: 30.10. 2005 12:02:17 Dobrý den, občas mě začně hrozně bodat v jednom nebo dvou místech na hlavě, máte s tím někdo zkušenost, co to může být?? Děkuji Předmět: bodání.. Autor: marcela Datum: 2.11. 2005 14:33:52 Dobrý den, vím o čem hovoříte. Stává se mi to taky, je to poměrně intenzivní bolest a vždy na stejném místě. Co to je nevím, nikdy jsem to neřešila. '

Jelly (St, 12. 10. 2005 - 19:10)

Chtěla bych se zeptat, zda někdo nemá zkušenosti jak se zbavit této nepříjemné bolesti, začlo mě to před státnicemi na zkoušky - převážně levá část hlavy (levá hemisféra-logika) a jelikož je člověk dá se říct stále ve stresu tak mě to ne a ne pustit, učím se relaxovat atd., k doktorovi se mi nechce - akorát mi napíše antidepresiva o který nestojím..., díky za odpoveď'

Petra (Čt, 16. 6. 2005 - 14:06)

Mě bolela hlava každý den po dobu dvou měsíců a to strašně. Až potom mě doktorka poslala na RTG páteře a měla jsem tam blok, přestože jsem krkem zcela normálně mohla pohybovat. Po odblokování a rehabilitaci se to srovnalo. A ta bolest ani nevycházela od páteře. Bolela mě celá - čelo, spánky, obličej.'

webmaster (St, 15. 6. 2005 - 14:06)

Předmět: Bolest hlavy Autor: Kulišek Datum: 15.6. 2005 13:35:29 Chtěla bych se zeptat je možná,aby při zablokované krční páteře,každý den bolela hlava? Děkuji za odpověď. Předmět: Bolest hlavy Autor: czech girl Datum: 15.6. 2005 14:02:47 Jo. To teda možné je a nemusí tě bolet zrovna jenom hlava. Páteř je "svinstvo", od té ti může být cokoliv a bolet hlava tě může a to dokonce strašně moc....Doporučuji zajít na odblokování a potom pomalu posilovat krční svalstvo. Předmět: Bolest hlavy Autor: Pam Datum: 15.6. 2005 14:05:58 vlez si do pyramidy '

Hanka (Út, 24. 2. 2004 - 00:02)

ahoj K.A.T.A,moje kamarádka měla taky takové problémy,jak popisuješ.Nakonec se zjistilo na očním odd.,že potřebuje dioptrické brýle.A bylo po bolestech hlavy.I já bych mohla o své hlavě vyprávět,zvlášť,když má přijít změna počasí.Hlava začne bolet,jen tak malinko,hned si musím vzít tabletu VALETOLU(maj ho v lék.bez předpisu),a za 15 min.je po bolesti.Kdybych si ho nevzala,po pár hodínách bych asi mlátila hlavou do zdi.Taky mi k tomu bývá tak zle,že musím zvracet.Nevím,jestli je tohle migréna.Nikde u lékaře jsem s tím nebyla.A navíc,nejsem sama:u nás v rodině i v příbuzenstvu to má skoro každý,tak je to asi i dědičný.Uvítám vaše názory a zkušenosti. Hana'

K.a.t.a (Ne, 8. 2. 2004 - 14:02)

Mám už 2 roky bolesti hlavy.Když je to větší bolest než obvykle vezmu si iblgin.Pomůže jenom nachvíli a pak mě zase hlava začne bolet.Když vstávám mám před očima černo někdy se mi i točí.Nevím co dělat protože ty bolesti mám každý den.Poraďte prosím.'

Reklama

Přidat komentář