Reklama

jsem milenka ženatého muže

Romča (St, 9. 8. 2006 - 14:08)

Gito,tahá se s tebou už přes rok,tak by se mohl vyjádřit,je to dobrým zvykem.Myslím ale,že nic řešit nebude,chlapi jsou srabi,vždyť on se má teď,jako král.Utíká ti s ním život,jsi jen jeho přívěšek,po kterém sáhne,kdy se mu zlíbí.Já bych jí zavolala a změnila hlas,ať se to hne z místa.I ta žena za čas bude třeba ráda,že se ho zbavila.

misa (St, 9. 8. 2006 - 09:08)

Tak nevím ale je to vše ujeté co? Jsem taky zamilovaná jak blbec do ženatého .Ještě k tomu je mladší a čekají rodinu.Chci to skončit přeci nejsem taková svině abych brala tátu miminku.Ale jak? Vždycky jsem si myslela že stojím nohama pevně na zemi a ejhle.

Pavlina (Po, 7. 8. 2006 - 20:08)

Titanic - tohle uz je druha diskuse, kde to presentujes jako racionalni vyber. Vybrat si partnera neni jako vybirat pohovku. On si tu milenku nevybral proto, ze si vas parametr po paramentu porovnal a ona mu vysla jako lepsi. Skace kolem ni jako pominutej proto, ze je zamilovanej a mlatej s nim hormony (i kdyz uz mu je treba 40 nebo 50), ne proto, ze se zmenil. To se stava. Lidi zijou dlouho a hodne z nich zmeni po ceste partnera. Ty s tim nemuzes udelat v podstate nic - jenom se s tim muzes zkusit srovnat a vyjit z toho jako silna zenska, ne jako troska. Prozili jste spolu pekny leta, tak za ne bud rada a snaz se divat do budoucnosti pozitivne ne brecet nad necim, co nezmenis.
Ano, deti se muzou zeptat, ale tak akorat tveho muze, proc si vybral milenku. A asi se taky zeptaji. Moji rodice se rozesli, kdyz mi bylo 15 - tehdy jsem to taky nechapala, ale dneska je mi 34 a chapu to.
Hodne sily. Bude lip!

eva (Po, 7. 8. 2006 - 20:08)

Právě mám také rok za sebou.Když se ohlédnu přineslo mi to víc trápení než radostí.Snažím se to skončit.Stále mně kontaktuje,pořád ho miluju.Ženu neopustí,je nemocná.Je to beznaděj.Nevím si rady.Jak se z toho dostat..

Titanic (Po, 7. 8. 2006 - 20:08)

Uz s nim 24 dny nejsem, ale to ne znamena ze ne boli. A deti se mohou ptat i jinou otazku: proc tata mezi nama a milenkou vybral ji a ne nas?

Návštěvník (Po, 7. 8. 2006 - 19:08)

Titanic- kdo Tě nutí s ním zůstávat a trpět..? Promin, ale jestli je to qůli dětem, tak by ses taky mohla za patnáct dvacet let dovědět, že ony nechápou, proč jsi s otcem zůstala, když se k tobě takto chová...

Titanic (Po, 7. 8. 2006 - 19:08)

Ahoj Giti, doufam ze nejses zrovna ti milenkou meho manzela, a kdyz jo, tak vam oboma preju abyste se s te dovolene uz nevratily, protoze driv bych prebolela ze zamrel, nez ze miluje jinou...promin, ale proste ani ja bych tobe ne prala byt ne strane te podvadene manzelky.

m (Po, 7. 8. 2006 - 19:08)

Rozhodne to nerikej jeho zene Ty. Tohle ji musi rict on, jinak nestiji jako chlap za nic. Chlap si musi vylizat sam co si nadrobi.
Uvedom si ze to co dela ted sve zene, bude s nejvetsi pravdepodobnosti delat i Tobe.
Ja taky nejsem svaty, ale porad vidim rozdil v to soupnout si bokem kdyz se nekdy semele a mit milenku.

Ölo (Po, 7. 8. 2006 - 18:08)

No, jestli te bere na dovolenou, tak je minimalne organizacne a financne zdatny. Vymluvit se minimalne na tyden, aniz by manzelka vedela....a taky doufam, ze si to neplatis sama. Jinak bys byla trochu husa. Preci jen, zahyba on, tak at se snazi. A navic to riziko..... ze sluzebni cesty se prece nevrati clovek opaleny, a pokud se vymlouva na dovolenou s kamaradama, tak co treba ukazat fotky z takove dovolene, coz v dnesni dobe digitalnich fotaku neni problem. Byt tebou, zjistim na cem jsi, jestli te balamuti a nebo jestli se snazi, rozvod resi a manzelka dela problemy. Ve druhem pripade muzes zkusit ji kontaktovat. V prvnim pripade to muzes udelat taky, ale anonymne, tak aby nemel tvuj milacek podezreni a uvidis, jak se zachova. Je to jen jako test pro tebe, co je zac. Aby ses nedivila, jak bude reagovat. Je mi uprimne lito tebe i jeho zeny. Ale verit mu naivne, ze se rozvadi a on si pritom hraje na dokonaleho otce, mazela i milence, kdyz je tedy s rodinou, to budes pak trochu k smichu a hlavne hodne nestastna. Ale mej oci otevrene a zkousej cokoliv. Jestli te vyuziva a nevis o tom, tak jsi blba ty. Jestli ne, tak davej bacha, at ho tlacenim na pilu nenastves, ale stejne se snaz. Neni nic zadarmo. 95 procent chlapu balamuti. Preju ti, aby ten tvuj byl v mensine.

Návštěvník (Po, 7. 8. 2006 - 18:08)

pochybuji, že se rozvede. Moc ybch an to nespoléhala. Může Tě takto držet v "šachu", aby Tě neztratil. Kdyby se rozvést chtěl, tak už to dávno udělá.
Ted je důležité, abys neztratila svou sebeúctu a nebyla ve vztahu, který by Tě nenaplnoval...Přeji hodně štěstí

Návštěvník (Po, 7. 8. 2006 - 17:08)

Na tohle tema uz je tu nekolik chatu.

Z vlastni zkusenosti Gito - uzivej uzivej, netlac na nej a nehrot to. Manzelce to rozhodne nerikej (uvedom si treba to, ze jestli ma tvuj drahy deti a jestli s nim chces nekdy byt, tak budes muset vyjit jak s temi detmi tak i s jejich matkou!)

miso (Po, 7. 8. 2006 - 17:08)

Myslim, ze castokrat sa muzi nechcu rozviest, ale si uzit s mladsimi partnerkami.

Anna (Po, 7. 8. 2006 - 16:08)

Myslim si, ze jeho zena ma pravo to vedet. Rekni ji to. Znam pripad ze sveho okoli. Te podvadene to dost pomohlo a uz se rozvadeji. Jenom nevim, jak dopadla ta milenka.

Katka (Po, 7. 8. 2006 - 16:08)

Ja taky .A vim,ze se nikdy nerozvede,zadne iluze si nedelam.Tim nechci rict,ze ten Tvuj treba ano.

gita (So, 5. 8. 2006 - 17:08)

ahoj, ráda bych tu nasla někoho, kdo má taky podobný životní uděl- víc než rok chodím se ženatým mužem. milujeme se, chceme spolu- oboustraně být- trávíme spolu hodně času- ted jedeme na dovolenou..jen nam přítelovi rodinné závazky momentálně nedovolují být spolu na "plný uvazek" je tu některá, která mi poradí, jak přežít tu dobu, než se on rozvede?Chápu, že se zde najde pár lidí- a asi jich nebude málo, kteří mě odsoudí- těm vzkazuju- moc bych vam přála, aby jste se do pobobné situace nemuseli nikdy dostat.takže když vyloučím moralisty- co mám dělat? jen trpělivě čekat, nebo na něj tlačit? mám "jí " dát vědět, jak se věci mají- nebo to nechat plavat..díky za odpovědi

Návštěvník (Čt, 1. 1. 1970 - 01:01)

co tady je za některý sprostý kecy,to mě přechází zrak..ženská jako ženská ať manželka nebo milenka..jsou to naše nádehrný květiny, bez kterých bychom nemohli žít, ať jsou jakékoliv a ať jsou na jednom nebo na druhým břehu

Reklama

Přidat komentář