Reklama

3.odboj-máte v rodině postižené totalitním systémem?

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 11:10)

A do USA jezdí na návštěvu. Vzhĺedem k jeho senilitě je to možné.

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 11:10)

Ovšem pokračoval dál, takže se vyspal během letu. 

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 11:10)

Dle toho, když byl v Pze B. N. tak patrně přímo pod vládní budovou v Bunkru. Netanyahu, taky ne bydlel na Ambasádě. Možná v residence, ale to nevím, kde jako vůbec v Pze je. 

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 10:10)

RZ. po útoku na nemocnici v Gaze fandím ještě víc Israeli a lup ho zas kostel s Palestinci v luftu.. 

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 10:10)

Plzeň je poště jiná než Praha, je to takové historičtější Kladno, které nevytěžilo uhlí a expanduje průmyslově dál, ale centrum to je velké j ad k já nevím Jindřchův Hradec nebo Budějovice. NY je taky jiný než Dallas. 

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 10:10)

Bohužel již za první republiky jsme kolsborovali s USA, takže není divu, že zde to bude ještě větší USA než v USA, už je.. 

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 10:10)

Brno je taková zatáčka před Vídní!? No tak byl jsem v Plzni na kole, a je to vesnice, veškeré centrum žádné, pak továrna, sídliště a v proluce mezi sídlišti udělali (Borská pole) Mega nákupní park. 

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 11:10)

Věž kostela sv. Bartoloměje je nejvyšší kostelní věž v Evropě. Využívají ji skokani. Taky sis mohl skočit a nepsal bys o Plzni ptákoviny.

 

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 10:10)

Mattis to je hlavička. 

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 09:10)

Jsem to ale jramář, posnídal jsem zdraví s Posázaví a rozhodl se, že moje squaw by męla hrát squash. Zatím tedy bílej sex od Wild Čoka. 

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 09:10)

Souboj skladů nebo pořádná Lacko áčka, můj děda byl v odbojí, taky si zařval na nácka, když už byli pryč, Maingot, himlhergot, krucinál fagit lautr hovado a směřoval zo na Hitlera asi v r. 1945 v prosinci. 

 

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 07:10)

Důkaz: Američtí Židé vtrhli do budovy Kongresu USA a žádali okamžité ukončení konfliktu. Jednoznačně podporují Palestinu a odsuzují Izrael. Palestina má také podporu ortodoxních Židů v Izraeli a ve světě. Včíl mudrujte, politici.

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 09:10)

jo a ta Zelenka si nakoupila šperky za mil n dolarů když byli u Biden.. hamba

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 09:10)

dietní

nona (Pá, 20. 10. 2023 - 07:10)

.

 

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 06:10)

Důkaz, že žádná válka není spravedlivá. Současné medializované válečné konflikty (RF-UA. Palestina-Izrael) jsou tak extrémní a odsouzeníhodné, že soudný a informovaný, se s čistým svědomím nemůže postavit za žádnou ze stran. Jednostranná prohlášení politiků a médií, včetně pomoci, tak působí pitoreskně a nevěrohodně. Jediné co se daří, je strach a hrůza příjemců těchto tlaků na psychiku. Myslíte že je to správné? Většina by uvítala mír, ale ti kdož o tom rozhodují, nikdy většínu nerespektovali, protože pro ně je to demokracie (když to říká Biden).

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 05:10)

Křesťané nejsou s Františkem zajedno, stejně jako s Ratzingerem nesympatický odkud povýšil(kongregace pro nauku víry-jakési cenzorní oddělení jezuitské dohlížejících kontrolorů). Je fakt, že Vivaldi nám svým šifrovaný telefonem něco takového domlouvá. 

Default User Image
Cynik - realista (Pá, 20. 10. 2023 - 05:10)

Jen bleskem z čerstvé analýzy MAP 1811:

„Izraelská fronta novinky: 

V noci na dnešek zahájila Iránská armáda masivní přesuny taktických balistických raket a střel s plochou dráhu letu směrem k irácké hranici. Zdá se tak, že Irán se připravuje napadnout vojenské základny USA v Iráku, a na severu Sýrie. (Iránské video z nočních přesunů.)

Podle včera zveřejněné podrobné analýzy videozáznamů, nemocnici Al-Ahli v pásmu Gazy nezasáhla palestinská raketa, jak se snaží tvrdit západní politici a média, protože tato raketa byla podle záznamu on-line vysílání televize Al-Džazíra prokazatelně sestřelena izraelskou antiraketou, a vybuchla ve vzduchu.“ (https://www.michalapetr.com/map-1811-rusky-kozak-babaj-iranske-balisticke-rakety-a-klicovy-dukaz-kdo-vybombardoval-nemocnici-v-gaze-gargemelova-ranni-analyza-z-20-rijna-2023/)

 

Lze jen doufat, že z iránské strany jde jen o demonstraci síly, jakou předvádí i říše běloptákova.

Pokud se nemocnice v Gaze týká, nepochybuji, že obě válčící strany se budou i nadále vzájemně obviňovat. Bohužel, ani pokud by se prokázala nevina Izraelců, nejspíš to nebude mít valný vliv na zesilující protiizraelské nálady v arabském světě.

 

nona (Pá, 20. 10. 2023 - 22:10)

Cyniku, koukni na tohoto českého Fact Checkera, tady řeší Izrael a nemocnici a jak na to. 

Default User Image
ShabbaTot-Jahoda (Pá, 20. 10. 2023 - 16:10)

je to jasné!

Tak to potom musela být americká klouzavá bomba,jak tvrdí ten tvůj prolhaný Aeronet !

Taková americká bomba z USA tiše jako sova připluje vzduchem z nebe,odkrágluje si 500 lidí v nemocnici a ani kráter ta mrcha po sobě nezanechá!

To je náhodou moc fikaná puma.

Ba ani nemocnici nezbourá a dokonce i ta auta maj jenom mírně odřený lak s zohýbane plechy....tady vidíš,jak jsou ti USÁci chytří!

 A já opět tvrdím,že islámský džihád střílel na lišku a strefil Maryšku a celý ten Hamas a jeho banda o tom moc dobře vědí.Na Seznamu máš od kud bere Hamas zbraně...no,je to z Íránu a ze sev Korea. Že by s požehnáním Ruska ?To si myslíš že ten Israelec je tak blbej,že mu to nedodojde :? Že se nechá oblbnout Aeronetem a jeho antisemitskou kundou adminem ?

Zase tady bleješ  dezinformace.

 

Reklama

Přidat komentář