Reklama

Panická porucha 4

DITUŠA (Čt, 18. 8. 2005 - 20:08)

Miss ubohá, je mi ta lúto:-(, mandle, ó mandle...keby ten lekár pozrel do mojho hrdla, odpadol by. Také prekrásne zmapované mandličky nevidel! A ta velikost!Pchéé! Nechaj si ich radšej vyrvat!Drž sa.papa---

Jiřina (Čt, 18. 8. 2005 - 20:08)

Všechny Vás zdravím při čtvrtku,chtěla jsem se zeptat,jestli jde současně užívat neurol a lexaurin/pochopitelně občas/,když se jedná o stejnou skupinu benzodiazepinů i když neurol je alprazolam a lexaurin bromazepam.Neurolu mám již málo a doktorka mi ho sice zatím píše,ale nerada a lexaurinu mám ještě z dřívějška dost.Já mám jen obavu jako správný panikář aby nedošlo při současném užívání k nějaké alergii nebo něčemu jinému nebezpečnému.Tento týden jsem doma sama,protože manžel jel s kamarády do Tater a na mě dělá zase agorafobie bububu.

Anie (Čt, 18. 8. 2005 - 20:08)

Dituš, :-)))))))))))))))))))))))))))))

DITUŠA (Čt, 18. 8. 2005 - 20:08)

Pokud ke srazu vůbec dojde, tak točte na kameru, at se můžu pak pokochat, jak jste si tam užívali!!! Evinko, přilož dnes zas polínko. Já picla bych se malinko, leč mám v ledničce hov....! :-(

DITUŠA (Čt, 18. 8. 2005 - 20:08)

Pajko, ani nevíš, jak jsi mě potěšila!Díííky, to jsem ted právě potřebovala. Sedím tu jak píp...sama, je mi ouzkoa cpu se opečeným rohlíkem s kefírem. Za mnou, přede mnou , pode mnou a vůkol "tvůrčí nepořádek" , jinak řečeno bordel. Nemám sílu s tím ted něco dělat. Katarínka- nebud zklamaná, Pajka to nemyslela jinak než v dobrém...EVOS, kdy se to vlastně sejdem my dvě? Co nevidět uhodí krutý mrazy.No. Tak...!

Katarína (Čt, 18. 8. 2005 - 17:08)

Dík Pajko, už som to rozdýchala. Zase mier a k?ud na duši :-)

Anie (Čt, 18. 8. 2005 - 17:08)

Kamčo, já ti to kdyžtak pošlu mailem, ICQ mám taky, ale msn ne.

Pajka (Čt, 18. 8. 2005 - 16:08)

Kataríno, už jsem to tu psala. Není nám vidět do tváře a tak může docházet k nedorozuměním. Netrápím se a moc by mne mrzelo, kdyby ses trápila Ty!!!

Katarína (Čt, 18. 8. 2005 - 16:08)

Ešte teraz sa z toho klepem, že som niekomu ublížila. Niesom konfliktný typ. Dúfam že niekto iný pochopí moje slová aspoň približne tak ako som ich myslela. Ve?mi ale ve?mi ma to mrzí, až tak že mám z toho výčitky svedomia, že som nechcene volila nesprávne slová.

Kamča (Čt, 18. 8. 2005 - 16:08)

Ahojík Zlatíčka...místo srazu nechám na vás, byla bych taky pro levnější variantu :-)) Můžu každej zářiovej víkend, ale ten příští, co je ještě srpen, nemůžu.Anie, no vidíš, já taky nemám na tebe kontakt. Můj je.. to kdybych věděla :-) Ono je to děsný, protože něco jinýho mám na icq, na msn a ještě skype :-) Hm, nějak ani nevím, kde na skype zjistit kontakt. Ten doma moc nepoužívám, protože sluchátka má akorát přítel, teda já, ale u něho :-) Koupil je pro mě.Jééé Lenko, to je fajn, že jsi nám sem napsala tak pozitivní přízpěvěk, že se dá PePina i léčit. Je to super. Málokdy sem někdo napíše, že se vyléčil.No nic, jdu zas zalíst do postele. Vylízala jsem se z toho posledního dne brigády, tak se musím léčit :-) Ty jo, začala jsem se pěkně potit, asi z toho čajíku :-) Přeju krásný den, no spíš vlastně už navečír

Katarína (Čt, 18. 8. 2005 - 16:08)

Pajko, som smutná že zrovna ty si dala tomu prívlastok

Pajka (Čt, 18. 8. 2005 - 16:08)

Katarína, prepáč, ale nemám pocit, že bysom Ti niečo brala. Prečo reaguješ tak podráždene?Len nie som taký silný typ, ktorý by si nechal niečo bolestivé umyselne robiť dokola, aj keď bysom pred sebou mala svietelko nádeje, že pak už bude len dobre. Jednak predstava opakovania duševnej bolesti je pre mňa ťažko akceptovatelná a riziko, že to nevyjde a ostanem etě viacej po opakovanom lámaní ukrivkaná sa mi vidí ako prisilné. To však neznačí, že Tvoja myšlienka je zlá. Niesom meriatko toho, čo je dobré a čo nie. Popísala som len svoj subjektívny dojem. Možno len nechápem Tvoj prímer a jeví sa mi ako masochistický aj keď dobre myslený v zájme zdravia...Maj sa, Katarína a prepáč, nepíšem to, abysom Ťa provokovala.

Katarína (Čt, 18. 8. 2005 - 15:08)

Pajko, asi sme sa nepochopili, teda aspoň ja teba. Uvedomujem si, že ostatní majú potreby a pocity ktoré môžu alebo teda sú výrazne odlišné od tých mojich, a majú na to právo. Taktiež ti neberiem tvoj pocit (?) že život sa ti "javí" krásny. Ak si s ním šťastná a spokojná, tak je všetko OK : - ). Vidím a chápem svet (život) trochu inač. Hold asi mám niečo s očami ... : - )

Pajka (Čt, 18. 8. 2005 - 14:08)

Evi Rokytko, vždyť Ty žádnou agoru nemáš!!! Jsi borec, žes dokázala vyrazit sama a vychutnat si cestování. Máš ho! Oscara!!! Nedaleko nádru v Olomouci bydlí dcera, umí zacházet s lidmi s PP, škoda, že nevěděla, mohlas ještě cestovat!A taky Ditka potřebuje ocenit, za to, jak své nevolnosti uvolňuje humorem. Všechny básničky mají šmrnc a punc smíchu. Tebe ta potvora taky nikdy nepoloží, naopak Ty jí dáváš! S tím virem to taky nemělo chybku.Kataríno, asi jsem nemehlo, ale co chvíli más zlomenou nějakou psychickou končetinu a tak si celým životem prokrivkávám (pro Čechy-prokulhávám), ale aj napriek tomu sa mi jeví ako krásný :-)Alberte, sport se doporučuje jako velmi vhodná terapie pro PP, takový ten až do zpocení, tedy rotoped rozhodně ano. U plavání se zpocení nepozná, člověk je mokrý aj tak dost :-) To by Ti pan Praško neschválil jako správný sport do strhání, ale já vím, že mně má hodina nonstop plavání po celé léto, letošní bohužel nepřeje :( a koupák většinou uzamčen, tak mně ta hodina rovná se míle plavání moc svědčí a pochválil by mně pan Priesnitz a ten taky uměl léčit paka jako jsem já stylem "hysterčíš?" tak šup do studené vody a byl klid. Studenou sprchu má dnes už snad každý.tož krásný den z jihovýchodního cípku

Katarína (Čt, 18. 8. 2005 - 12:08)

Evo S, na rozposielanie mojich fotiek nemám tú správnu PC technológiu. : - (Ale poteším sa tým vašim, aj keď vám na oplátku nepošlem svoje.

Eva S. (Čt, 18. 8. 2005 - 11:08)

Evčo Rokytko,to jsem ráda,že Ti se mnou bylo dobře a cítila ses fajn. Já jsem byla taky v pohodě a bylo mi z toho dobře celý den.Kataríno - my se tady taky všichni neznáme osobně,jen někteří se už viděli,ale chystáme se na to. Zatím jsem si aspoň všichni povyměňovali fotky,líp se píše,když víš, jak ten druhý vypadá. Jestli chceš,tak pošli nějaké své fotky,určitě Ti za ně pošleme zase svoje. Máme se tady rádi a pomáháme se,však už sem taky nějakou tu dobu píšeme.Evi R. - pozdravuj Evču Krakonošovou,že už se na ni všichni těšíme :-)))))

Miss (Čt, 18. 8. 2005 - 11:08)

Hlási sa vaša kalika:))Diky za podporu, Ditka basnicka je super, ten virus ma teda dost serie, teploty už klesli, ale žaludok je na mraky, asi 2 choroby naraz viroza žaludocna + mandle v dezolatnom stave, lekar ako ich uvidel, povedal že ak si ich nedam von, može to mat katastrofalne nasledky pre celý organizmus, pýtal sa ma ci beriem nejake lieky tam som mu povedala, že na panicku poruchu a on že z coho mate strach tak som mu povedala, že mne to dali koli buseniu srdca a pocitom na odpadnutie, povedal mi, že si nemysli že ja nejaku pp mam, že to vsetko mam od mandli aj to busenie srdca lebo u mna to ide o chronicku zaležitost cca 14 rokov s mandlami a tie sproste toxiny mam už asi vsade. Aj ked som to tu už rozoberala s Karlom,že mandle by sa mali ponechat, som rozhodnuta ich dat von, hned ako budem stat na vlastných sa pojdem objednat na operaciu.Evi R. tu Davidovku si dame možno aj dnes:)Pozeram že su tu aj noví ludkovia clovek tu nie je 3 dni a ejha vznikne pp4, ten cas tu letí nadčasovo:)Jirina k tomu Aurorixu asi zmenim AD do tretice aj ja, vsimla som si že som strasne zarevana, predtým som revala tak raz za rok a teraz co sa so mnou deje nechapem, vsetko ma rozlutosti a viem revat v kuse aj pol dna, nepaci sa mi to vobec,inac davka 1tableta denne ti nemože zaberat na ucinok je potrebne dosiahnut v krvi 300mg-2 tablety a až do vysky 600mg, mam na hovno spanok neviem spavat pri nic, pred tým som aspon dobre spala, celkovo by som to najradsej vsetko povyhadzovala von oknom, teraz ked som chora beriem milion patsto liekov a na AD som sa vykaslala vraj sa to nesmie, no ale ja nemam chut sa predavkovat a že v letaku pisu že pri nahlom vysadeni može dost k samovražde, no to asi neurobim na to som prilis zoslabena:))možno sa vratim k paroxetinu, aj ked v každomm som nasla nieco co na mna ucinkovalo debilne, neviem..Ako sa ma Lenik?nasa velka novinarka, snad sa dari a aj na pp zabudla.Už nielen pepka ma kvári,už aj kamarata vírusa si nasla,vsetko sa jej máli,s nepozvanými prišla,zdravie je život, bez neho niet duše ani tela,velmi ho potrebujem, znovu by som normalne žiť chcela,anieli tak nehrajte v nebi karty,ale urobte zdravotnú párty,dajte ma do kopy, nech budovat si buducnost možem,ja do neba tak skoro nepojdem:)Nechce sa mi už ležat 3 dni v posteli a mam toho plne zuby, dnes som volala do roboty co som sa dostala so užšieho kola na recepcnu a oni to vcera už uzavreli:(, volali mi vcera ale ja som mala vypnutý m obil a spala som, som vravela že som mala v ten den 39,5 že som sa nemohla dostavit a aj milasik moj im volal, no bohužial asi tak sa malo stat...v takých chvílach si vravim caka ma nieco lepsie:)

Katarína (Čt, 18. 8. 2005 - 11:08)

Atencion!!!Červená planéta sa čoskoro dostane do najväčšej blízkosti k Zemi.... pod?adoterajších záznamov. To všetko vďaka gravitačnému pôsobeniu Jupitera naMars a narúšaniu jeho obežnej dráhy.Najbližšie sa tento úkaz môže zopakovať až v roku 2287.Asronómovia tvrdia,že Mars nebol tak blízko minimálne posledných 5000 rokov a dokonca aj viac(až 60 000 rokov). Stretnutie planét bude kulminovať 27. augusta kedy sa Mars priblíži k Zemina 55.439.342 km a bude (hneď po mesiaci) najjasnejším objektom na nočnejoblohe. Dosiahne hviezdnu ve?kosť -2.9 mag a bude sa javiť široký 25.11oblúkových sekúnd. Už pri miernom 75-násobnom zväčšení Mars sa bude javiťtaký ve?ký ako mesiac v splne pozorovaný vo?ným okom. Mars spozorujete?ahko. Začiatkom augusta bude vychádzať na východe asi o 22:00 a svojazimut dosiahne asi o 3:00 hod Koncom augusta, kedy budú dve planétynajbližšie, Mars bude vychádzať už za súmraku a svoj najvyšší bod na oblohedosiahne asi o 0:30.Je super vidieť niečo, čo žiadny človek počas celej zaznamenanej histórienevidel. Teda vyznačte si v kalendári tento augustový termín a pozorujteako Mars postupne rastie a jasnie až do konca augusta. Preposielam vám túto správičku, aby ste vedeli o ďalšej výnimočnejveci, ktorú naša generácia zažije. Nenechajte si ju ujsť a udrite naokolité hvezdárne... : - )))

eva.rokytova (Čt, 18. 8. 2005 - 11:08)

Moji nejnejnejmilejší! Mám ještě dofču... to jsem to dnes přehnala s tím budíčkem!Jak jsem se vrátila z čundru, tak je hezky, 4 dny mi lilo, já se picnu:-(Radko 2, ja pitomaja, já dopředu psala, že určitě na někoho zapomenu: v duchu šak myslím na vás všechny a pořád:-)) Ta davidofka od tebe mi fakt bodla, díky... já měla noční hledanou: došly mi totiž i tajně poschovávané dojížďáky :-(...Evinko S. - kdybychom o tom včera nemluvily! Když jsem byla s tebou - a víš, že jsem opět neseděla ouplně v rohu, tak mi bylo moc fajn... sotva jsme se doobjímaly, šup... a bylo to! Jo, je to tak, moji nejmilejší: dospěla jsem po dlouhém pozorovnání ke zjištění, že když mám v blízkosti někoho túúúúze mi duševně spřízněného a milého - NIC MI NENÍ!!!!!!, PP si nedovolí! V Budějících jsem teď s Romankou a Romanem taky neseděla v "čistým" rohu... a bylo mi dobře, ba přímo - krásně! O Jeseníku nemluvě! Tam ta koncentrace úžasných lidí byla nad všechny lázně světa :-)))!!! Proto se tak úúúúsilovně těším na další "koncentrace"!!!Romane, jasně, já taky pevně doufám, že ty koncentrace budou vbrzku nablízku!Juditko, na tebe jsem taky málem zapomněla, ale Slávek mi na čundru chyběl - co já kde nechávala po sobě už tak půlenýho jídla! Ditunko, ty jo - kluk s hlavou bez těla? Bývá pro to jednoznačný výklad: svědčí to o tom, že rozum a cit nejsou momentálně v souladu... Ále bacha - kdybys viděla na sobě(!) hlavu zvířete, tak snář říká, že se máš chrániti před nerozumnými kousky :-)), takže... máš tu jasnou zvířecí! Anie Aničkovitá - vidíš, mohla jsem být dneska u tebe, sakra... a stavěly bychom se u toho mýho kastelána... Hlavně, že už máš opravenou tu ledničku, to mi spad´ kámen ze srdce -věř! Vím, jak jsi byla z toho mrzutá, tak to mám neskrývanou a opravdickou radost! :-)) a posílám ti PP Oscara za výdrž! Vždyť život... je o radostech z detailů...Lenko, ahooooj, to jsem ráda, že tě zase čtu: úžasný, skvělý, parádička - moc si nás potěšila těmi Zlatými Slůvky - posílám ti za ně hned 3 PP Oscary!!!!Díky, holčičko, díky!Moji nejenejnejmilejší - vyrážím si dožít dofču v žáru velkoměsta, byť jsem toužila v žáru přírody.... Ale zato se stavím zasypat Evinku z Krakonošova ve špitále nejenom krásnými slovy od vás, ale i tím slíbeným lučním kvítím :-))

Katarína (Čt, 18. 8. 2005 - 11:08)

Ahojte všetci na PP 4-ke : - )Vy už ste tu taká rodinka, ve?mi sa mi páči ako sa dokážete podporovať, pochváliť sa za aj ten najmenší úspech, písať o každej maličkosti vo svojom súkromí, oslovovať sa zdrobnelinkami, také ťuťuli muťuli : - ), ja to tak neviem : - ( , takéto vyjadrovanie mi nieje vlastné. Možno to bude tým, že (a to mi je ve?mi ?úto) vás nepoznám osobne, nemám ten pocit blízkosti, že mi je prekážkou tá anonymita, že si vás akosi neviem vpustiť do svojho vnútra. : - ((( Ach bože, to mám tak chladné srdce ?????????? : - (((((((Odpustite mi prosíííííííím !!!!!!!!!!Často tu čítam o tom že o PP hovoríte ako o chorobe. Že sa s ňou treba naučiť žiť. S tým nemôžem tak docela súhlasiť. Ja to skôr prirovnávam k zlomenej nohe. Ak si niekto zlomí nohu nehovorí že je chorý, jednoducho musí dať čas tomu aby znovu zrástla. V našej mysli sa tak isto niečo zlomilo, a my tomu musíme dať čas kým to zrastie. Akurát že zlomená noha to má jednoduchšie, ona má v sebe naprogramované všetky tie záležitosti o tvorbe novej kostnej drene a tých ďalších zložení kosti. Nemá žiadne rušivé podnety ktoré by ju rušili pri práci. Kdežto ?udská myse? sa chytá aj toho najsammenšieho podnetu a venuje mu pozornosť, čo ju (nás) odvádza od práce. Prácou myslím myslenie, to ostatné je všetko zábava : - )Niekedy sa zlomenina špatne zrastie, nie je funkčná na 100% ale len na dajme tomu 50% , to prirovnávam na ten výrok

Reklama

Přidat komentář