Reklama

Aplikace M2.C HELP - Univerzální pomocník v krizových situacích

Česká společnost M2.C vyvinula aplikaci, která může pomáhat v nebezpečných a krizových situacích. Tato multifunkční mobilní aplikace M2.C HELP je ke stažení a užívání zcela ZDARMA.

Aplikace M2.C HELP je zdarma ke stažení na App store pro telefony iPhone a na Google Play pro telefony s operačním systémem Android. Komunikace prostřednictvím aplikace je zdarma, je ovšem nutné mít aktivní datové služby. Pro komunikaci ze zahraničí musí mít uživatel aktivovaný datový roaming.

V současné chvíli má aplikace M2.C HELP tři základní funkce:

1) Dispečink NEHODOVÁ SLUŽBA =  tzv. Car accident tlačítko“. 
Prostřednictvím funkce je možné okamžitě vyřešit zaviněnou/nezaviněnou dopravní nehodu. Služba dispečinku je v provozu 24 hodin denně, po celou dobu jsou k dispozici odborně vyškolení dispečeři, kteří bezplatně pomohou celou situaci rychle a efektivně řešit. Dispečink NEHODOVÁ SLUŽBA zajistí servis od okamžitého přistavení náhradního vozu až po opravu a vyřízení celé situace s pojišťovnou.
Více o výhodách a servisu NEHODOVÉ SLUŽBY najdete na www.nehodovasluzba.cz.

2) Potřebuji pomoc = tzv. „Help tlačítko“. Prostřednictvím této funkce je možné okamžitě kontaktovat přátele a blízké,  kteří budou ihned vědět, že jste v nesnázích a také jak vám mohou pomoci. Při použití této funkce aplikace můžete současně odeslat textový vzkaz, aktuální polohu a pořízenou fotografii v jedné bezplatné zprávě. Tuto funkci lze využít i pro běžnou komunikaci.

Reklama

3) Jsi v pořádku? = tzv. „Control tlačítko“. Tato funkce je určena především pro ty, kteří mají zodpovědnost a dohled nad někým blízkým či nad někým, kdo potřebuje spolupráci či pomoc. Text základního dotazu „Jsi v pořádku?“ lze upravit dle naší potřeby. Funkce umožňuje předem definovat datum a čas, kdy má být dotaz automaticky odeslán. S odpovědí bude automaticky doručena poloha dotazovaného (lze vypnout). Funkce „Jsi v pořádku?“ je skvělý nástroj pro komunikaci s dětmi, o které máte strach (nebezpečná a náročná cesta do školy, kroužků apod.), nebo se seniory v rodině, kteří zapomínají užívat léky, trpí různými formami dezorientace atd.

Aplikace M2.C HELP je bezpečná a ve všech ohledech plně respektuje ochranu soukromí a osobních dat. Informace jsou ukládány na zabezpečený server poskytovatele. Komunikace mezi serverem a aplikací je šifrovaná - není tedy možné ji odposlechnout, ani zkopírovat. Takto šifrovaná komunikace se týká osobních údajů uživatele včetně údajů o aktuální poloze uživatele. Nehrozí ani zneužití třetí stranou, protože aplikace nesleduje ani nezaznamenává polohu v reálném čase. Aplikace nevyžaduje přístup k osobním kontaktům v telefonu, ani v tomto směru se uživatelé nemusí obávat zneužití uložených dat.

Reklama

Komentáře

Petr (St, 26. 6. 2013 - 09:06)
Nelze nainstalovat. Neco je jine od beznych aplikaci. Neni to kompatibilni pro vdechny zarizeni.
pepin (Čt, 27. 6. 2013 - 19:06)
Jo,to je zhovadilost.Stačí slabé EMP a celou tu srandu vyhodíš a prokleješ !!!
Monika (Pá, 28. 6. 2013 - 09:06)
Já jsem s tím žádné problémy neměla... Ba naopak! Nainstalovala jsem to i dceři a je to super, komunikace probíhá v pořádku...
Martina (Pá, 28. 6. 2013 - 10:06)
Mě to vyhledalo jenom přes jejich webové stránky, ale je to super věc, doporučuji všem rodičům.
Petr (Pá, 28. 6. 2013 - 12:06)
Myslím, že je to docela v pohodě věc, už jsem si stihl stáhnout větší paskvily.. Ale to určování aktuální polohy:-) Nebezpečná zbraň pro manželky i milenky:-)
Reklama