Reklama

Bušení srdce

Návštěvník (St, 31. 1. 2007 - 12:01)

Zas blba reklama a jen tahani penez lidi Poror na Majku !!

Majka (St, 31. 1. 2007 - 01:01)

Taky jsme měli v rodině řadu zdravotních problémů. Většinu z nich nakonec pomohly vyřešit produkty na přírodní bázi. Někde jako doplněk ne moc zdárné klasické léčby, něco zvládly samy o sobě, jako například podstatné zlepšení imunity a jako prevence řady problémů. Mám z toho takovou radost, že vám to musím napsat. Zkoušeli jsme kde co se střídavým účinkem. Až mi kamarádka poradila, že objednávají

Andrea (Út, 30. 1. 2007 - 01:01)

Mě také občas hodně tluče srdce, mám arytmii, vždy se mi špatně dýchá, většinou to mám když si dám třeba skleničku alkoholu, nebo pálivější jídlo. Má někdo podobný problém? asi je to prudkým vzestupem tlaku

Viky (Út, 30. 1. 2007 - 00:01)

Majko to buseni srdce mas prave od stitne zlazy ,mam to stejny ,niceho se neboj paa

Majka (Pá, 5. 1. 2007 - 13:01)

ahojky,já mám bušení srdce už tak 12 let,nějak sem se s tím ale nedokázala sžít,vždycky když mě to přepadne,tak mám děsný strach,ale tak to prostě je..budí mě to i v noci...byla jsem na všech možných vyšetřeních srdce,na ultrazvuku,napojená na přístrojích na monitorování srdce 24hod,na ekg,i na vyšetření štítné žlázy a vše mám v pořádku pouze trochu zvýšenou činnost štítné žlázy nic mi jinak nezjistili a srdíčko mlátí dál jak se mu zachce...jsem už přesvědčená,že na to mají opravdu vliv nervy...i když je člověk relativně v pohodě a nic ho netrápí ,tak podvědomí pracuje dál a hlavně dopředu...věci který si ani nechceme připouštět se na nás projeví na psychice,třeba tím mlácením srdce...je třeba zajít k lékaři ,vyloučit onemocnění srdce a pak už jen doufat,že to zase na nějakou dobu přejde...ale objeví se to zase...takže pevný nervy a co nejvíc klidu...

elle-Heleně (Út, 31. 10. 2006 - 14:10)

právě,že většina máme stejné potíže.A někteří lidé otom ani nemluví a nikam nechodí k dr.určitě dávají drahé přístroje to je jasný,ale né každému kdo má extrasystoly,jeden srdcař říkal,že to má taky a nic s tím nedělal,na žádný přístroj nešel.Můj dědeček měl strojek na srdíčko v 89,protože se mu motala hlava,padal,špatně dýchal a měl i slabší infarkt.Musí být více vážných příznaků,aby to dr.provedli.Kámoška má strojek,protože ji lékaři chtěli přepálit cévku k srdci,která zlobila a přepálili tu dobrou,čímž ji museli strojek dát sami!odškodné neřešila byla ráda,že to má všechno za sebou.Chodí s tím na pravidelné prohlídky a říkala,že je to děsně ale děsně nepříjemný.

Misule (Út, 18. 7. 2006 - 15:07)

muj nazor je, ze mas stejny problem jako ja.. buseni vyvola neco jako skritek v podvedomi.. takze ty sama si nejses vedoma proc to tak je.. a ani na to prijit nemuzes.. jsou obdobi, kdy me to trapi kazdy den a nekdy o tom nevim treba mesic.. ze zacatku jsem z toho byla vystrasena,takze jsem to buseni strachem jeste vic podporovala.. doktorka me poslala na kardiologii, zkontrolovala stitnou zlazu a vsechno v poradku.. stejnak jsem z toho byla dal vystrasena, tak mi musela dat do zacatku uklidnujici prasky, ty jsem pak vysadila a samo to nejako odeslo..obehova soustava a nervova jsou propojeny a mezi sebou citlivy.. myslim si ,ze se nemusis obavat.. ma rada zni: nech se od obvodacky poslat na kardiologii a nech si vysetrit stitnou zlazu, at mas jistotu-mohla by ti od toho pomoct// .. kdyz to na tebe prijde tak se posad, pomalu z hluboka dychej a snaz se myslet na neco prijemnyho.. drzim palce!

Helena (Po, 12. 6. 2006 - 00:06)

Elle:-))ne kazdy ma to stejne co Vy!Kdyby kazda aritmie byla tak snadna,jiste by na Homolce v Praze voperovavali pristroj"policajta" za mnoho set tisic.Aritmii je vice druhu a mozna Vam pomuze si o tom snazit neco najit na netu.Pak se nemusite ptat"kdo to rikal".

Elle (Út, 30. 5. 2006 - 16:05)

prosím vás nestrašte se takhle,jak jednou nenaskočí?A kdo to říkal?tyhle extrasystoly má hodně lidí,zdravý člověk to mívá za svůj život taky.Srdce j vpořádku,dělá to nerv,který vede k srdci,může být předrážděný,ta štítná žláza zase jen u někoho,já mám tyhle potíže 6let,na štítovce mě řekli,že to není od štítné žlázy.je to z těch nervů.Mě to mírní gingo biloba,taky q 10,ale neberu to najednou.Pokud,ale se ztrácí vědomí,nebo se kroutí prsty,pak je vhodné zajít k odborníkovi.Ještě chci upozornit,že kamošce chtěli přepálit dráhu vzruchu k srdci,aby ji pomohli od potíží audělali jí to špatně,teď musí mít stimulátor na srdci,takže ne všechno je hned na strojek.Moje teta s tím žije asi 20let,s aritmií,doktor jí nic nenašel na ekg,prý je to bludný nerv a žádný přístroj nedoporučil,ono není všechno stejná diagnoza.mladí sportovci s tím trpí též,všechno je asi z rychlejšího života,více odpočinku a klidu,zpomalit tempo.

Helena (Pá, 26. 5. 2006 - 21:05)

Pred lety se mi buseni-aritmie take objevila.Doktor mi ihned napsal betablokator Trimepranol.Beru ho jen pri potizich a docela pomaha.Je trestuhodne,ze to nektery doktor podcenuje!Na Homolce v Praze pacientum s aritmii voperuji "policajta" a ten pak hlida impulsy.Je to operace mala a tentyz den jde pacient domu.Protoze jde o drahy pristrojek,jeste pred par lety na nej mel narok malokdo.Dnes ho pry davaji kazdemu,koho lekar doporuci.Mne byvalo tak zle,ze jsem malem ztratila vedomi.Nyni mam z toho tachykardii.Srdce jsem nikdy nemocne nemela.Jenze si ted tuka moc rychle a obcas vynecha.
Uplne poprve se mi to objevilo po 3 mesicnim stravovani s HerbaLife.Od te doby jsem se toho nezbavila.Pak jsem cetla,ze v Americe meli v minulosti spoustu podobnych postizenych po tomto produktu.Lekar z pohotovosti ktery mne tehdy osetroval mi sdelil,ze jsem nekolikaty pacient,ktery uvadi tuto dietu.No tak nevim,ale kazdopadne jsem se toho jiz nikdy nezbavila.
John Wittness:kardiolog bohuzel nato nemusi prijit.Ja na vysetreni aritmii nemela od te doby nikdy.Kdyz je totiz bezne,ze potize nemam nekolik tydnu,ale pak par dni ano.Je to slozite a Horcik je fajn,ovsem jen podpurne.Rozhodne nezabrani vzniku buseni srdce,jen pokud by to bylo z nedostatku horciku.To je u nas dost vzacne.
Simono,zmen doktora!Ono to jednou totiz uz naskocit nemusi..

Karolina (Pá, 26. 5. 2006 - 21:05)

ahoj,
take timto problemem trpim a zjistilo se,ze to dela zvysena funkce stitne zlazy,takze endokrin.vysetreni take neni od veci.

John Wittness (Pá, 26. 5. 2006 - 14:05)

Na stres pomáhá hořčík, omezuje bušení srdce. Ale stejně se objednejte ke kardiologovi na sonografii.

Mirka (St, 11. 1. 2006 - 11:01)

Na bušení a akutní pomoc při arytmii jsem vyčetla jednou v MF Dnes radu jedné lékařky - srdcařky:- prudce zakašlat. Zní to divně, ale vysvětlila to jako masáž, povzbuzení srdce (asi jako stimulátor), tím se prý nakopne normální rytmus. Od tý doby to tak dělám (asi rok nebo dva) a fakt mi to pomáhá. Čauky

Simona (St, 11. 1. 2006 - 11:01)

Ahoj Kláro, já mám bušení srdce asi 5 let.Najednou to začalo samo předtím jsem žádné problémy neměla. Někdy mi srdce silněji přeskočí (bouchne) jindy se rychleji rozběhne (10 vt.)a pak se to zase upraví.Je to dost nepříjemné, čekat zase kdy to přijde znovu.Doktor mě taky ubezpečoval že to nic není, že s tímto přeskakováním se stejně nic nedělá a že se mi to samo do 10 vteřin upraví,když se mi srdce najednou rychleji rozběhne, no že by s tím nic nedělal.Obdivuji tě že to máš 11 let a nebyla jsi s tím u doktora.Stejně by to asi nějaké vyšetření chtělo pro klid duše.Jinak si myslím že 99% všech nemocí je ze stresu i bušení srdce. Mě se to objevilo když jsem chodila do práce a byla jsem dost vystresovaná z práce atd.Chtěla bych se zeptat jestli má někdo nějaké zkušenosti s arytmií jak jí zvládat nebo co pomáhá.Někdy mě to přepadne na ulici nebo v obchodu a jsem z toho dost vyplašená.

jaroslav (St, 11. 1. 2006 - 10:01)

Asi je to stresem. Ale většinou to začne, když je člověk v klidu. Mám to už - no určitě 11 roků - a je to nepříjemné, ale zmizí to samo tak během minuty. Pomůže pomalu a hluboce dýchat - nosem. Myslím, že to nic tragického není. Aspoň doktor mi říkal že mám srdce v pořádku. ..

JanaP (St, 11. 1. 2006 - 10:01)

Ano může to být ze stresu,také sem měla bušení srdce,a bylo zjištěno panická porucha.Ale raději se nech prohlédnout,vše není ze stresu.

Klára (St, 11. 1. 2006 - 10:01)

Nemáte někdo zkušenost s bušením srdce. Mám to už 11 let, ale poslední dobou nějak víc, může to být třeba i stresem? K doktorovi se mě moc nechce.

Reklama

Přidat komentář