Reklama

Bušení srdce

Marcela (St, 28. 7. 2010 - 22:07)

Arytmie mivam uz od mladi, kolem padesatky se mi ale zacaly velmi zhorsovat, po vysetreni mi byla doporucena ablace, slysela jsem vsak protichudne nazory o jeji ucinnosti. Ma s tim nekdo tady zkusenosti? Stav je to priserny, vzdy mam pocit ze je to ma posledni hodinka a ze ztratim vedomi a velka uzkost.
Dekuji.

Muze to byt i n (St, 2. 6. 2010 - 18:06)

ale to bych v nasic podminkach povazoval za nemozne, z vetsiny pripadu jde o neurozu zpusobenou stresem, ta kdyz se rozvine muze byt nebezpecna, tezko se ji zbavuje - chce to hodne relaxovat, sportovat a kdyz mate nutkani poslouchat sve srdce, pustte si radeji muziku. Nicmene, pokud mate problem se srdcem, navstivte kardiologa, muze jit i o nedomykavost chlopne a ta muze rychle skoncit prasknutim aorty a okamzitou smrti.

pepa (Čt, 7. 3. 2013 - 09:03)

Ahoj když sedím tak 10 minut pak vstanu udělám tak 4 kroky a pak se mi zrychlí tep až na 113 tepů za minutu nevíte čím to může být? a trvá to tak 5 vteřin a pak je to dobré,nevíte co to je.

Jakub Andraščík (So, 28. 11. 2009 - 17:11)

Nemáte někdo zkušenost s...Ahoj ja mam 17 rokov aa mam taky problem buši mi srdcee a neviem čo s tym mama vraví že je to len hormonalna zmena že sa nemam bát ale je to už tyžden a doktorka mi povedala že mam zapal priedušiek..:D aa na tomu nechapem nemam žiadne teploty ani nič len mi buší srdce a ked som nevyspatý jak je to o to horšie:-( too dufam prestane časom mam to už tyžden a bojim sa trochu.. trochu dosť..:D ak by mi niekto nejak vedel pomôct alebo by ho zaujimalo niečo s mojim stavom nahodou tak nech mi napíše na [email protected] dakujem peknee idem si ľahnut ked rano vstanem tak mam tak pol hodinky ked mi normalne bije srdce a potom to znovu začina cely den:-(

pavel (Út, 20. 10. 2009 - 13:10)

je mi 18 tak nevim cholesterol asi v mem pripade nepada v uvahu a tlak sem mel vzdy nizky kdyz mi ho doktor meril takze tudy asi cesta nevede.

jana (Po, 19. 10. 2009 - 17:10)

ahoj Tomáši to co jsi napsal,měl i můj manžel asi rok.Doktor mu našel vysoký krevní tlak a cholesterol.Dostal prášky a moc se mu to zlepšilo.Chodí na kontroly a jednou za 3 měsíce mu dává na noc takový budík,aby zjistil jak je na tom.Je lepší zajít k lékaři.Držím palce

Tomáš (Po, 19. 10. 2009 - 16:10)

Také mám posledních cca 5 měsíců podobný problém - před usnutím (a někdy i v práci) se mi srdce prudce rozbuší a někdy mám pocit, že i vynechá. Je to dost nepříjemné, ale jsem na 99% předvědčený, že za to může (alespoň v mém případě) stres a velké pracovní nasazení. Pomáhá mi "hodit se do klidu" a relaxovat, i když je to někdo dost složité. Každopádně držím palce všem, aby se problém se srdcem vyřešil.

pavel (Ne, 18. 10. 2009 - 20:10)

ahoj je mi 18 a uz par let mam tento problem třeba kdyz ležím tak se mi jednou za cas tane že nahle moje srdce zacne hodne busit a to nepravidelne treba 2 hodiny kvuli tomu nemuzu usnout a kdyz usnu tak uz je rano vse normal co to zpusobuje muze mi nekdo poradit a ted nedavno se mi stalo ze se mi najednou zhoupnul cely obraz a citil sem hrozny tlak v cele hlave muze nekdo poradit
prosim?

ještě dodatek (Čt, 15. 10. 2009 - 19:10)

kamarádka ztloustla těch šest kilo za dva měsíce...já v podstatě taky ale za půl roku...měla jsem taky deprese, úzkosti, nespavost, přecitlivělost na hluk, bolesti hlavy, únava, třes rukou, netečnost...padání vlasů...fakticky všechno zmizlo někdy ještě mě přepadne únava...ale jinak okej...jenom že jsem musela vynechat černý čaj a omezit kávu, hodně zeleniny a ovoce, a někdy i ten sport, ale sportovat jsem začalo nedávno...což před půl rokem jsem nebyla ničeho schopna...jenom chci lidem oznámit že jde i žít plnohodnotný život bez antidepresiv ..jenom musíte být tvrdí hodně tvrdí k ošetřujicímu lékaři...já jsem si dubla, at mi vezme krev na štitnou žlázu, na všechny minerály atd...a helejde železo 5.9 ummolu...a ted skoro v normě....huráááááá.....
jsem naprosto štastná protože tím peklem co jsem prošla to bylo fakt hnus....ale už to je na 90 pr.lepší....

Bušení srdce (Čt, 15. 10. 2009 - 19:10)

ná já mám bušení srdce z nedostatku železa..po 7 měsicích lečéní je to o hodně lepší...než lidi začnete brát antidepresiva tak by bylo lepší nejprve podrobit se vyšetření všech minerálu jak hořčík, železo, dráslík, vápník.
Jedná má známa měla náběh na antidepresiva, nu ale já jsem ji donutila jít k doktorce, samozřejmě měla to co já, strašně málo železa v krvi, už dva měsíce chodí na železité injekce,z tloustla 6 kilo...cítí se lépe, není unavená tak často...co se týče mě co sypu tabletky, tak taky se cítím docela dobře. A jsem moc ráda, že jsem na antidepresivech neskončila.

AAA (St, 14. 10. 2009 - 08:10)

NO CO SA TYKA BUS.SRDCA TAK V TOM SOM UZ PEKNY VETERAN.mAVAM HO CASTO.SKORO KAZDY DEN NA NEJAKY CAS.zACALO ASI PRED 3 ROKMI.aLE POSLEDNY ROK TO BOLO VELMI INTENZIVNE.SKONCILA SOM NA POHOTOVOSTI.vSETKO OK.PO RADE VYSETRENI SME PRISLI NA TO ZE TO ROBY PSYCHIKA.MALA SOM CASOM PAN. ATAKY,DEPRESIE A UZKOST.NEOSTAVALO MY NIC INE LEN NABEHNUT NA ANTIDEPRESIVA.BERIEM CIPRALEX 10MG RANO.JE TO O HOOOODNE LEPSIE.ZIVOT SA DOSTAL DO NORMALU.SEM TAM SA SRDIECKO POPONAHLA,ALE VIEM AKO HO SKROTIT.MALA SOM ZOPAR PSYCHOTERAPII,KDDE MA PSYCH.NAUCIL SPRAVNE DYCHAT.NOSOM NADYCH TAK, ABY SA ZDVYHALO NAJPRV BRUCHO A POTOM HRUDNIK-POMALY,TAK RATAT DO6.ZASTAVIT DYCHANIE-RATAT DO 6 A ZNOVU PPOMALY VYDYCH-RATAT DO6.SRDIECKO SA BUDE POMALY UKLUDNOVAT.DYCHAT DO VTEDY KYM VAM NIEJE OK.TAK DUFAM,ZE TO ASPON NIEKOMU POMôZE.PA

Lenina (Út, 13. 10. 2009 - 09:10)

Začalo mi to skoro před 3 lety.Dostala jsem léky a bylo to celkem v pohodě.Teď se však bušení vrátilo v plné parádě.Včera jsem byla na kardiologii na podrobném vyšetření.Srdíčko mám prý v naprostém pořádku.Ještě prý mi dají nějakou krabičku na tělo a tu budu nosit celý den a pak mi odeberou krev.Tak jsem zvědavá.Já osobně si ale myslím,že to je ze stresu a únavy:-(Jsem pořád nějaká unavená.

jakbu (So, 3. 10. 2009 - 21:10)

Já to měl asi 3 měsíce, hrůza (tlukot srdce, malátnost, nepříjemné znáte to). Chodil sem na rehabilitace a zmizelo to. Tudíš bloklé žebra a STRES určitě taky.

Ahoj Jano (Pá, 18. 9. 2009 - 08:09)

Cauky vsichni co prozivate...Tvé trápení je možno ukončit, pokud budeš mít zájem a o své zdravíčko.Mohu Ti pomoci.Více informací na www.emulips.eu/stesti

Dasa (Čt, 17. 9. 2009 - 20:09)

Cauky vsichni co prozivate...Já mám stejný problém,jednou večer se mi rozbušilo srdce ukrutnou rychlostí. Myslela jsem, že je to moje poslední hodinka. V nemocnici mi udělali řadu vyšetření.Srdce mám taky zdravý. Jedná se o záchvatovitou tachykardii. Bývá to u mladých lidí. Nic vážného to neni a dá se to dneska jednoduchym zákrokem natrvalo odstranit. Teď čekam na zákrok a pro případ, že by se mi to opakovalo, mam prášky. Pomáhá taky masáž karoty.

Jana (Po, 31. 8. 2009 - 23:08)

Cauky vsichni co prozivate silenstvi s neustalym busenim srdce.Trapim se nonstop uz celych 11 let,lekarske hodnoceni : nic mi prej neni,jen asi nervy nebo co... Buseni doprovazi neskutecna panika,strach ze clovek snad umira. Tak jim co 7 hodin trimepranol a xanax,to jedine pomaha.Jinak nesnesu slunce,dusno,horko,tezka jidla a alkohol.Nic nenadelam,trapim se ale pomoc pro mne neexistuje. Tak pa.

Jana (Po, 31. 8. 2009 - 23:08)

Cauky vsichni co prozivate silenstvi s neustalym busenim srdce.Trapim se nonstop uz celych 11 let,lekarske hodnoceni : nic mi prej neni,jen asi nervy nebo co... Buseni doprovazi neskutecna panika,strach ze clovek snad umira. Tak jim co 7 hodin trimepranol a xanax,to jedine pomaha.Jinak nesnesu slunce,dusno,horko,tezka jidla a alkohol.Nic nenadelam,trapim se ale pomoc pro mne neexistuje. Tak pa.

ForBio (St, 19. 8. 2009 - 00:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Více na www.forbio.cz

jaroslav (Út, 18. 8. 2009 - 16:08)

Jo mám to asi půl roku, srdce mám zdravé. Nevim čim to je, začalo se to po rozchodu s přitelkyní, nevim jestli jeto nahoda, vždyť jsem v klidu. Ale jsem se dočetl, že to může dělat i slinivka břišní, v připadě že se vyrabi v žaludku přiliš moc šťavy, ktera tento organ začina ničit. Asi na tom něco bude. Snad bude spravně snažit se nemit pocit hladu, kde v žaludku vznika velké množstvi te štavy, zejmena po použiti alkoholu... Snad se jedna o nejakou kombinaci, ještě jsem na to nepřišel...

jaroslav (Út, 18. 8. 2009 - 15:08)

take občas to zažívam, doktor řikal že mám srdce velmi zdravé. Proto sebe sleduji a čtu co a jak. Můj nazor je, že se pokaždě jedna o nějakou zatěž ať už psichyckou nebo chemickou. Jake koliv otraveni vyvolava bušeni atp. Myslim si, že každy to má po svem, a nejspiš je třeba samostatně přijit na to čim to je. Doktor opravdu pomůže jen ve ztandardných připadech, ale každý má možnost kterou doktor ani ne: dlouhodobě sám sebe sledovat. Těmto způsobem jsem si odstranil už cca 5 trapných jevu, a nemám už to 10-20 let ani jednou. Musi se přijit na to čim to je. Např: mi od malička šileně bolela hlava ani nezabirali prašky, doktoři řikali že vše ok. Jakmile jsem přestal pravidelně konzumovat mleko, tak již 25 let mí nic neni, ale jakmile začnu znova tak do měsice mám to zpatky. Co se tyče bušeni, tak mám to poměrně kratkou dobu a proto ještě přesně nevim co mé tělo chce mí tim řici..

Reklama

Přidat komentář