Reklama

vysazení horm.antikoncepce

Návštěvník (Čt, 25. 10. 2001 - 08:10)

Ahoj Kači. S tím otěhotněním máš jistě pravdu. Ono to teď ani není možné, jelikož nemáš menzes a ani ovulaci. Spíš tady ta dlouhá pauza v cyklu mne štve. Po vysazení jsem zhubla, ale teď po 7 měsících jsem na své váze. Dobrala jsem GRAITAl a příští týden zajdu na gyndu a uvidím. Lada

Návštěvník (St, 24. 10. 2001 - 13:10)

Ahojky holky,poslední dobou se též zabývám rozhodováním, zda HA vysadit, či ne. Během jejího užívání jsem přibrala asi 7 kg. Pleť mám čistou - měla jsem ji i před nasazením HA. Poslední dobou jsem ale velmi podrážděná a myslím,že i když má HA jen velmi malé množství hormonů, přeci jen je to zásah do těla. A po přečtení všech příspěvků a hlavně jak píšete, že po vysazení máte problémy s pravidelností a s pokusy o otěhotnění, tak se rozhoduji ještě více. Vysadit x nevysadit??? Asi ji zkusím vysadit na pár měsíců a budu sledovat, co se bude s mým tělem dít. Když to píšu, přijde mi, jako kdybych na sobě dělala pokusy jako ti vědci. V poslední době opravdu nevím, co je lepší. Ale myslím, asi to psala Dana, že hodně záleží na psychice a na tom, zda si přejete otěhotnět či ne. Můžete si vsugerovat, že prostě neotěhotníte a tělo vás poslechne. Vím, zní to trochu tajemně,ale asi na tom něco bude. V pondělí jdu na gynekologii a uvidím,jak se do té doby v téhle otázce rozhodnu.

Návštěvník (Pá, 19. 10. 2001 - 13:10)

Holky, to je právě ono... Při braní ATK žádné problémy... Ovšem jen zdánlivě. Všechny se dle mého názoru oddálí, potlačí. A až přestanete ATK brát, najednou se mohou rozpučet. Divíte se? Já ne. Zkuste Gynex. Mě moc pomohl. Po vysazení mě krásně navedl na pravidelnou menstruaci. A taky to chce pozitivně myslí připravit tělo na cyklus bez syntetických hormonů. Posílat tělu pozitivní signály s vědomím, že to zvládne i bez nich. Uvidíte, že se nebude nechat chtít zahambit. Aspoň u mě to zabírá na 100%.

Návštěvník (Pá, 19. 10. 2001 - 08:10)

Cau Sono,dík za podporu. Stve mne to cekání. Zacátkem května jsem menstruovala naposled. Netusila jsem a nikdo mi nerekl, jaký problém nastane po vysazení HA. Nikdy jsem s její užívání neměla problémy, a teď když ji vysadím jsou. S pletí až takový problém nemám, anopak při braní HA jsem měla alergii na slunce, kt. mám tak ráda.Cekám už 6 mesíců. Nevím jestli mám jít na injekci k lékaři, nebo čekat jestli začne cyklus sám.

Návštěvník (Čt, 18. 10. 2001 - 14:10)

Milá Lado, jseš na tom stejně jako já. Já jsem brala dlouhodobě Diane 35, a od ledna ji neberu. Menstruaci mám nepravidelnou do dnes, zpožduje se mi tak o 3týdny, jak kdy, takže nikdy nevím kdy to dostanu. Plet mám hroznou, dekolt celý opupinkovaný. No já myslím, že bys měla tak otěhotnět do roka. Podle mých kámarádek to tak bylo. Taky čekám, už pár měsíců. Zatím

Návštěvník (Čt, 18. 10. 2001 - 09:10)

Pani doktorko, chtela bych poradit. Slysela jsem, ze v minimu pripadu je mozne otehotnet pres uzivani hormonalni antikoncepce. Zajimalo by me jak se to projevuje, jestli vubec dojde k vynechani menstruace, jake jsou priznaky a zda se da pro potvrzeni pouzit tehotensky test.

Návštěvník (Čt, 18. 10. 2001 - 08:10)

Asi 7 let jsem brala HA. Běhěm této doby jsem vyzkoušela Mercilona a Logest. Po celou dobu užívání jsem neměla žádné problémy, snad jen větší citlivost prsů a vyšší tlak. Teď je to ale 6 měsíců co antik. neberu a jsem zoufalá. Nemenstruuji, zhubla jsem asi 3 kg. Když mi vynechal cyklus teprve 2x, lékař mi řekl, že je to normální. Od té doby jsem s ním nemluvila, a nevím co můžu udělat pro to aby se mi cyklus obnovil. Je mi 24 let a chceme mít s manželem miminko. Poraďte mi.

Návštěvník (Út, 9. 10. 2001 - 21:10)

Pauza by měla být alespoň 3 měsíce. Na úpravu hormonální hladiny po vysazení antikoncepce je vhodný přípravek Gynex - seženete jej buď u distributorů, většinou lékařů či léčitelů (seznam je na www.energy.sk nebo v online obchodu www.001shop.cz nebo ve studiu ACCENT na Praze 2 (tel 02/22512851)

Návštěvník (Út, 9. 10. 2001 - 12:10)

Ahoj.Sice jsem si přečetla téměř všechny příspěvky,ale přesto mám otázku.Přibližně čtyři roky jsem brala HA-Triregol.Nikdy jsem neměla žádné problémy, jen jsem ze začátku trochu přibrala,ale potom jsem si váhu zpět srovnala.Nyní bych chtěla otěhotnět,ale nejprve bych ráda věděla,jaká musí být pauza mezi vysazením HA a otěhotněním.A pokud bych přišla do jiného stavu dřív,zda to může mít negativní vliv na miminko.Taky uvítám radu na srovnání menstruace po vysazení HA.Děkuju všem Míša

Návštěvník (Čt, 4. 10. 2001 - 18:10)

Po vysazeni HA (brala jsem 10 let Pramino) jsem měla první cyklus normální, ale na druhé měsíčky už čekám 108 dní. Nechci se zase cpát hormonama, nevíte o nějakém přírodním způsobu, jak si cyklus upravit? Těhotná nejsem, bohužel.

Návštěvník (Čt, 4. 10. 2001 - 14:10)

Mam uplne stejnou zkusenost.Prvni M byla presna,druha 45 dni. Na vyvolavacku jsem nechtela,nechtela jsem do tela cpat dalsi hormony.Treti ale uz jsem dostala za 28. Jedno dite uzmam a doufam ze se to povede. Byla jsem z toho aletake vynervovana a uz to nikdy brat nebudu.

Návštěvník (St, 3. 10. 2001 - 18:10)

Milá Míšo, ještě počkám, než to nasadím zpátky, samozřejmě, že piju v práci stále bylinky na čištění, beru vitamíny atd.. prostě se starám. Střeva mám čistá a candidu si myslím, že nemám. Ale já to mám asi dědičné na těch zádech po otci. I když jsem už zjistila malé zlepšení. Zdavím Sona

Návštěvník (St, 22. 8. 2001 - 19:08)

Díky Evo za příspevěk, ale já už to dál psychicky nevydržím, rozhodla jsem se se, že se HA Diane 35, přece jen vrátím, i když mi je 24let a mohla bych mít mimino i chtěla trochu, tak to obětuju a hned jak ted dostanu menses tak to nasadím, celé léto jsem měla zkažené, žádný koupaliště, žádný výstřihy prostě nic, strašně se stydím jak jsem obsipaná, přítelovi to sice nevadí/tomu je to snad ještě vhod, že musím chodit "zahalená"/, a taky nechce abych si to zpátky nasadila, ale já to fakt už nevydržím, a jinak jak mám všechny ty mastě, krémy, a prášky z kožního/Tetrachel, atd../, tak ještě nic moc nezabralo, doktorka říkala, že se to snad spraví po porodu, ale já tak dlouho nevydržím čekat, takže HA beru jen kvůli pleti, váze, vlasům atd.. Na tohle mě perfektně zabírala. Zas někdo napište. Cau Sona

Návštěvník (Út, 21. 8. 2001 - 10:08)

Ahoj Sono,Ja jsem brala HA Diane-35 skoro pet let, je mi 26 let a vysadila jsem ji pred 9 mesici, ted uz je to lepsi ale take to zanechalo nasledky. Ted uz jsem trosku obsipana na cela, ale na zadech se mi porad tvori nepekne bolaky. Presne jako ty se v plavkach stydim, takze letos jsem nebyla ani plavat ani na bazene. Myslela jsem, ze to bude uz super, ale porad to trva, presne jako tobe rekli i me bylo receno, ze je to hormonama. Nastesti mam fajn pritele, ktery mi v tom pomaha a podporuje, ale i jemu se zda ta doba hrozne dlouha, protoze vi, ze pro to hodne delam, nejim sladke, korenene jidla, piji vodu, mineralky, uzivam vitaminy atd. Ted uz pres tyden zkousim kazdy vecer pit kvasnice, rozpusti se ve sklenici vody, ze zacatku cele potom staci pulka a zda se ze se to pomalu zlepsuje, tesim se az budu mit krasna zada a zase budu moct nosit odvazna tricka a chodit na bazen. Doufam, ze ta doba jednou prijde a rozhodne se nezvdavam. Jiste vim jen jedno, ze uz v zivote nebudu brat zadnou antikoncepci. Drzim ti palce, at to taky prekonas.

Návštěvník (St, 15. 8. 2001 - 17:08)

kamaradka vysadila HA a pote nechtene pocala, bohuzel zjistila svuj stav az po uplynuti 12ti tydnu.potrebuje pomoct - vite-li o nekom, ozvete se prosim

Návštěvník (Út, 14. 8. 2001 - 04:08)

Ahoj, je mi 24let, a 3roky jsem brala Diane35, před 6měsíci jsem ji vysadila, ale co se se mnou děje je přímo horor. Pokud jsem brala tuto HA byla jsem v pohodě, /nepřibrala jsem ani kilo, plet byla v dobrém stavu, atd../. Ted jsem uplně na dně, jsem obsipaná jako puberták, nejhorší je dekolt a záda hlavně ramena, dělají se mi přímo hnisavé a bolestivé vředy, nemůžu nosit ani triko na ramínka a v plavkách se stydím. Včera jsem byla na kožním, dostala jsem Tetrachel, vodu na potíraní, a Eclaran 10, doktorka mě řekla, že to je hormonama, myslela jsem, že po vysazení po půl roce se to zlepší, ale je to čím dál horší, prý bud budu chodit k ní a cpát se tím svinstvem a doplácet, anebo se mám vrátit k HA, takže nevím co mám dělat, piju čistící čaje, beru vitamíny atd.. Ale je to prostě těma hormonama. Sona

Návštěvník (Ne, 12. 8. 2001 - 14:08)

Ahoj, mám takový problém, menstuaci jsem měla vždycky nepravidelnou a potom začala slábnout, od mojí doktorky jsem dostávala každý měsíc injekce, ale stejně byla hrozně slabá a krátká, ted jsem začala brát HA Harmonet, ale co tak o tom čtu, nevím, jestli jsem si tím ješte neuškodila. Co mám dělat??

Návštěvník (Čt, 9. 8. 2001 - 03:08)

Prosim o radu.Kvuli kvasinkove infekci jsem po dvou letech vysadila HAK - Logest.Bohuzel ale pres dva mesice se u mne neobjevila menstruace.Tehotna nejsem,delala jsem si test.Momentalne ziju v zahranici ,takze pripravek Gynex nemuzu pouzit.Poradil by mi,prosim, nekdo,co by mi pomohlo ji vyvolat?Dekuji predem.

Návštěvník (Út, 7. 8. 2001 - 00:08)

No jasně, že můžeš brát Gynex společně s antikoncepcí, ba dokonce tím zmírníš negativní dopad Ha na svůj organismus.

Návštěvník (Po, 6. 8. 2001 - 21:08)

HA jsem vysadila po téměř 7 letech nepřetržitého užívání. První menstruace se objevila s 13 denním zpožděním a na druhou čekám již 54 dní. Můžete mi některá poradit, jak ji vyvolat přírodní cestou? Zkoušela jsem i horké koupele, napařování a nic. Jak dlouho můžu ještě čekat? Těhotenský test jsem si dělala a vyšel negativně. Můj gynekolog je daleko, jsem v zahraničí. Máte některá podobné zkušenosti? Upraví se cyklus nakonec sám nebo je vždy nutné "umělé" vyvolávání? Budu ráda za každou vaši radu a zkušenost.

Reklama

Přidat komentář